Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefonomat nem találom...

Okostelefonomat nem találom elég praktikusnak, más is van így ezzel?

Figyelt kérdés
Friss nyugdíjas mérnök vagyok, gondoltam követnem kell a kor technikáját, nekem is telefont kell váltanom. Mivel már nem dolgozom, megváltoztak a vele szemben támasztott igényeim,és rájöttem, nincs szükségem az általa nyújtott szolgáltatások negyedére sem, és az érintőképernyős billentyűzetet meg egyszerűen nem szeretem. Most visszacseréltem egy komolyabb hagyományos mobilra, és csodák csodája ismét boldog vagyok. Most őszintén, ez nagyon ciki, és szégyelljem magam?

2014. ápr. 6. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Milyen mobilról váltottál milyenre ?

Ha az akkut nézzük, akkor tényleg jobb a hagyományos, viszont az okostelefonok miatt teljesen tönkre van téve a hagyományos mobilok piaca, lassan már drágább a hagyományos gombos mobil.

Én is gondolkodtam azon hogy visszaváltok gombosra, de van néhány dolog ami már nem tetszene rajta, pl a nehézkes használat képzézegetéskor

2014. ápr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dehogy kell! Én is hasonlókép jártam. Elegem lett az okostelefonokból, most egy régi nokia 6303i-t használok, tökéletes elégedettséggel. Elég neki, ha hetente egyszer feltöltöm, nem fagy le, nem akadozik, nincsenek hisztijei. Nekem sem vele :)
2014. ápr. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hosszú évekig Nokia 6300-ást használtam, és szerettem. Aztán idén átálltam egy Samsung Galaxy Trend Plus-ra, és most visszacseréltem egy Nokia 6700-ra. Az elektronikus levelezést pedig az itthoni laptopról csinálom. A kocsiban ülve, vagy a teniszpályán már nem akarok E-mailt kapni.
2014. ápr. 6. 15:50
 4/7 A kérdező kommentje:
Tud valaki olyan német honlapot, ahol németül hasonló módon lehet kérdéseket intézni a nagyérdemű publikumnak?
2014. ápr. 6. 16:48
 5/7 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem kell szégyellnie!

azért vannak megnyomva erős marketinggel ezek az "okostelók" mert a célközönség túlnyomó részét a 16 éves szelfir*bancok és a 14 éves plázarambok teszik ki.nekik ugye fontosabb a trendek követése mobilfronton is minthogy 3 hónapnál tovább tartsanak meg egy telefont.


meg kell hagyni nekem is itt van az asztalon a 6300 és nem tenném a fiókba semmi pénzért, de erős váltás egy 6300 stabilitású telefonról egy zs kategóriás androidra váltani ami ráadásul nem épp a megbízhatóságáról híres samsung logo-val van ellátva.


ha egyszerűen kezelhető, mégis megbízható telefont szeretne,ami valamennyire még trendi is,ráadásul okos telefon, akkor a nokia lumia családban kellene szétnézni

stabilitásra legendásnak mondható,egyszerű kezelhetőség,letisztult forma.

az olyan embereknek mint ön első osztályú,és tuti befutó lehet

2014. ápr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

szintén zenész...


6300-át használtam hét évig, aztán nyugdíjasként kaptam egy simogatóst...nagyon szuper, mindent tud, de visszaálltam a 6300-ra..most jól vagyok.


persze ezt tabletről írom.

2014. ápr. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a megnyugtató válaszokat.
2014. ápr. 7. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!