Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell a super SU binárist...

Hogy kell a super SU binárist frissíteni?

Figyelt kérdés
GT-S7275R Galaxy Ace 3-am van és mivel csak egy kinai progival lehetett rootolni is valami kinguser progit rakott fel ki kellett hogy cseréljem a super su ra. de ez meg nemképes elindulni az SU frissitése nélkül

2014. ápr. 6. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Elvileg ennek automatikusan kellene történnie a SuperSU indításával. (Belépéskor felajánlja)

Szerintem rakd vissza azt a Kingusert, vagy próbálj ki más superuser appokat. Esetleg csináld meg máshogy a rootolást.

2014. ápr. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A kinguser t nemszeretnem visszarakni mert a telom bejelez ra. Probaltam mas superuser appokat, de azok sem akartak su binarist frissiteni. Sajnos erre a keszulekre nemtalaltam mas modszert.:/
2014. ápr. 9. 07:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor töröld akkor a kingusert, vagy ami maradt belőle aztán szedd le ezt: [link]

Rakd a telóra

Kapcsold ki a telót, és bekapcs gomb+hangerő fel+ homegomb egyszerre. Így belépsz a recoverybe, nem tudom h neked milyen van..

Amennyiben CWM recoveryd van, a hangerő és a bekapcsoló gombokkal tudsz navigálni. A TWRP az már érintős.

De a lényeg ugyanaz: Tallózz el a zip fájlig és telepítsd, aztán reboot.

2014. ápr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!