Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont ajánlanátok?

Milyen okostelefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Eddig hagyományos készülékem volt,de kezd tönkremenni,ezért gondolkozok egy okostelefon vételén. Igazából már nagyon régen vettem a régi telefonom,és eddig nem foglalkoztam az okosokkal,ezért nem értek hozzájuk.

Amit szeretnék:

Ne legyen túl nagy (65x100-110 körülinél ne legyen nagyobb)

Dual sim-es legyen.

Ha jól láttam, a nokiának nincsenek dual simes telefonjai, a nokia x-en kívül? Az megéri?

Ahogy nézegettem,elsősorban a samsung telefonoknál láttam dual sim -es verziókat. A samsung-ok megbízható telefonok?

Max 100-120 ezerig gondolkozom,de az se baj,ha olcsóbb.


2014. ápr. 6. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:

hát ha nincsenek olyan egetrengető elvárásaid csak hogy megbízható és dual simes legyen akkor ezt ajánlanám:

[link]


samsung telefont olyan embereknek ,mint pl én hogy absz igénytelen vagyok a trendeket tekintve...ebből adódóan 3-4 évig is képes vagyok használni egy modellt , nem ajánlanék

az androidos mobilokat hogy megbízhatóan használd, mindig tuningolgatni kell, meg utánna olvasni hogy mit hogy kell

2014. ápr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2014. ápr. 6. 19:08
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha jól látom, a Nokia 630 még nem kapható, de a közeljövőben már igen?
2014. ápr. 6. 19:15
 4/4 anonim ***** válasza:
júniusra van ígérve ha jól tudom...és visszafogott árazásu modellként érkezik ugy közel sem kell 120 ezret költened...
2014. ápr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!