Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valakinek van valami tippje?

Tizes kérdése:

Valakinek van valami tippje?

Figyelt kérdés
Most vettem újonnan egy Sony xperia L-t és felül van az a léc ahol mutatja a wifi jelet meg a bluetooth-t és azt lelehet nyitni. Na és a lécen van valami N betű de ez az N betű megtalálható a telefon doboz hátulján is. Nem tudom mit jelent és nem tudom, hogy hogy kellene eltüntetni.

2014. ápr. 6. 23:04
 1/2 anonim ***** válasza:
NFC. NFC nagyon közeli (pár centiméteres) távolságban működő adatátviteli megoldás, segítségével pl NFC-s névjegykártyákból tudsz közvetlenül kapcsolatot beolvasni, webcímet megnyitni, illetve külföldön bankkártya helyett is lehet használni a telefont alkalmas SIM kártyával (itthon jelenleg csak tesztrendszer fut).
2014. ápr. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A beállításokban a wifi/mobilnet beállítások alatt lesz egy továbbiak lehetőség, azon belül tudod kivenni a pipát az NFC elől. Így kikapcsolódik és eltűnik az értesítési sávról.
2014. ápr. 7. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!