Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen díjcsomagot ajánlotok...

Milyen díjcsomagot ajánlotok erre?

Figyelt kérdés

A szokásos telefonhasználatom 1 hónapban kb. 60-100 perc, meg le forgalmazok 1 (néha 2) GB-ot mobilneten. (a többi szövegelést, meg internetezést elintézem munkahelyi neten, meg google-talk-on vagy emailben, ezért csak ennyi)


Készülékváltás előtt állok, és ugyebár okostelefonoknak kell az internet is. Gyakran vagyok wifi közelben, tehát onnan tudnék telefonról internetezni, viszont jól jönne, ha máskor is elérném az internetet.


És, emellett szeretnék Voip hívásokat csinálni viber-el, mert az jóval olcsóbb mint a jelenlegi díjcsomagom. Az olcsóbb internet+hang díjcsomagok nem engedik meg a szerződési feltételekben a Voip-ot, 10 ezret fizetni meg nem akarok.


A jelenlegi ötletem: van 2 feltöltőkártyám, az egyik csak hang (T-mobil, Domino Nap jelenleg, de cserélni fogom Domino-5re) a másik meg egy Domino Web (sávos díjú) amit a laptoppal használok netezni.


Arra gondolok, hogy ha veszek egy dual sim okostelefont, és akkor fizetek átlag 3-4 ezret a telefonálásért (vagy kevesebbet, ha viber-t használok) meg 1-2 ezret a mobilnetért. Ez 4-6 ezer között van havonta.


Ja, és a barátnőm Vodafonos, az egyetemi flotta szintén, meg hívogatok vezetékes számokat is, csak anyám van T-mobilnál a gyakran hívott személyek közül. Szóval hálózaton belüli olcsóság nem játszik.



2014. ápr. 7. 09:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és úgy tudom hogy valami új EU döntés van arról, hogy nem tilthatják a Voip-ot a szolgáltatók, ennek ellenére akkor miért van mégis benne a "hálózatsemlegesség" doksiban?
2014. ápr. 7. 09:05
 2/3 A kérdező kommentje:

[link]


kontra ez:


[link]

2014. ápr. 7. 09:08
 3/3 A kérdező kommentje:
És melyik dual sim készülékhez lehet strapabíró tokot kapni?
2014. ápr. 7. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!