Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 18 év alatt lehet venni...

18 év alatt lehet venni előfizetéses telefont a vodafonnál vagy a t-mobilnál (bővebben lent, olvasd el mielőtt válaszolnál)?!

Figyelt kérdés
17 éves vagyok pár hónap és 18. A régi telefonom már idejétmúlt és szeretnék egy újat venni.Van havi keresetem(nem olyan sok, 17.000-20.000 változó). A legolcsóbb előfizetést simán kitudnám fizetni belőle. Saját számlám nincs.

2014. ápr. 7. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:
18 alatt vagy, úgyhogy semmiképp. Utána is sanszos, hogy egy nagyobb összeget letétbe kell helyezned kapásból, mivel ezzel a kis "zsebpénzzel" nem vagy kifejezetten fizetőképes a szemükben. És szükség lesz egy 3 hónapnál nem régebbi közüzemi számlára is.
2014. ápr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
#1-nek abban igaza van, hogy 18. életéved betöltését ki kell várnod, és hogy várhatóan néhány hónap előfizetési díjat előre be kell majd fizetned. Ugyanakkor közüzemi számlát tőlem sosem kértek, igaz, én mindig egyösszegben fizettem ki a telefont.
2014. ápr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!