Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb op. Rendszer...

Melyik a jobb op. Rendszer szerintetek, az android vagy a windows phone?

Figyelt kérdés

Jelenleg a nokia lumia 625 és más androidos op. rendszerű telefon között hezitálok. Arra lennék kíváncsi, hogy a windowsos op rendszerre ugyanúgy lehet játékokat és más cuccokat rátölteni, mint mondjuk az androidra? Valamint a letöltött alkalmazásokat csak wifis vagy netes kapcsolattal tudnám használni windows esetében mint a symbianon?

Néhány tapasztatra is kíváncsi lennék mindkét operációs rendszerrel kapcsolatban.



2014. ápr. 7. 21:49
1 2
 1/16 Emberek ***** válasza:
Maga a rendszer kicsit kiforratlan, de a 8.1-es frissitessel maga lesz a menyorszag a Windows Phone. En egy 925-os lumiat nyuzok 4 honapja. Ketszer akadt meg eddig. En szeretem, gyors stabil, es mindig rendelkezesre all
2014. ápr. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
letölteni tudnál,de az androidon sokkal több van
2014. ápr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Winphonra jóval kevesebb program van, ez változhat.

Kérdésedre: én sok időt szánok, keddvel kísérletezek androidos kütyüimmel, meg lehet találni, meg lehet csinálni a gyors, stabil rendszert. Ami most van, az 3 hónapja nem akadt meg...

De idő és kedv meg türelem kell hozzá.

Így nem mondom, számomra melyik a kedvenc...

(Volt persze régebben WinMobilom is, azt is szerettem, módosítottam rendesen kedvemre, jól szolgált. De aztán visszaesett a készülék is, programtámogatás is, így váltottam)

2014. ápr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Furjadék* ***** válasza:

Ha online cuccokat akarsz használni az adott alkalmazásban(pl friss menetrend, videó), akkor nyilván kell hozzá net, amúgymeg elég csak leszedni és megy.

Amúgymeg ha 625 öt nézelődsz, akkor középkategóriában keresgélsz 40-50 ezer körül.Ennyiért nincs hosszú távon használható Android.WP nél csak használod, és megy, Androidon mindenfélét módosítani kell, meg ROM olni, mint ahogy az elöttem szóló is írta, hogy ha használható cuccot szeretnél.

2014. ápr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Androidnál sem kell minden esetben buherálni ahhoz h jól működjön. Ottvan példának a Nexus család, meg 1,5 évig rendszertámogatás, jó ár/érték arány, gyors testreszabható, rengeteg alkalmazás és játék. A nexusokon kívűl meg a HTC és az Xperia telefonoknál sincs nagyon panasz a gyorsaságra, azok sem rosszak. A WP olyanpknak való akiknek szüksége van okostelefonra de nem szeretne játszani rajta, alap dolgok mglegyenek rajta de azok menjenek rendesen, hosszú távra tervezve és mint multimédia mint irodai használatra alkalmas legyen. Főleg azoknak ajánlottak a WP-s telók akik nem buherálják a rendszert, de gyors és stabil rendszert szeretnének.

Én személy szerint android párti vagyok, nem valószínű h valaha is wp-s leszek de szerintem mindenki a saját igényei szerint kell eldöntse hogy milyen rendszer illik hozzá és h melyikkel tudná rendesen kihasználni a teló tulajdonságait.

2014. ápr. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Komplikato ***** válasza:

"Amúgymeg ha 625 öt nézelődsz, akkor középkategóriában keresgélsz 40-50 ezer körül.Ennyiért nincs hosszú távon használható Android.WP nél csak használod, és megy, Androidon mindenfélét módosítani kell, meg ROM olni, mint ahogy az elöttem szóló is írta, hogy ha használható cuccot szeretnél."


Mindkét állítást erősen vitatnám. Sok olyan telefon van, amelyikben normális gyári 4.2.x vagy pláne 4.4.x rendszer van és nem kell buherálni. Persze ha valaki warez cuccokat akar telepíteni ... az más kérdés.

A megadott árban meg jól körülnézve igen csak érdekes dolgokat lehet már kapni Androidból. Csak jól körül kell nézni.

2014. ápr. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
De hogy a kérdezőnek ne kelljen sokat nézelődnie, elárulom, hogy az Samsung Galaxy Ace 3 egy nagyon jó telefon, kellemes áron.
2014. ápr. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Wadmalac ***** válasza:

Androidban mindenképpen a felső kategóriában érdemes gondolkodni, kell alá a jó hardver, ha gond nélkül akarod használni.

Bugosságra a 4.2 és afeletti romok már minden típusnál jók, de az android eléggé memóriaigényes, 1 GB ram alatti telóknál ne számíts csodára.

A középkategóriában a WP-k tutira mewgbízhatóbbak.

Én spec android-párti vagyok a jóvan szélesebb körű használhatóság miatt, de ha olcsó telefonban gondolkodsz, akkor vagy WP, vagy a gyári androidba bele kell nyúlni, hogy jó legyen. Persze ez sem nagy kaland, kis angol tudással gyorsan összeszedhető az ismeret.

2014. ápr. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
A Samsung Galaxy Ace 3 1 GB Ram-mal rendelkezik, tehát minden piszkálás nélkül nagyon jó telefon. Viszik is elég rendesen.
2014. ápr. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszi szépen az eddigi válaszokat!

Eddig úgy tűnik inkább az androidot választanám.

Ezekről a készülékekről tudnátok mondani valamit?

Sony xperia l és SP; samsung galaxy ace 3 és galaxy

express.

2014. ápr. 8. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!