Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ez valodi android...

Szerintetek ez valodi android verzioja?

Figyelt kérdés
Rootoltam az Alcatel ot991 , raktam rea egy sony xperia z1 romot. A bealitasokban -> telefonrol , itt azt irja Firmware verzio 4.2.2... Akkor tehat 4.2.2-s androidom van???

2014. ápr. 7. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha azt írja, akkor az (bár becsapható, de nem szokás)

Amúgy nagy bevállaló (vagy tudatlan?) vagy hogy ráeresztetted...

2014. ápr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bementem a CWM-be es ott rearaktam a Xperia.zip fileot.
2014. ápr. 7. 22:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Alcatelre miért tettél xperia romot?!?Csak készülékedhez való romokat szabad felrakni...
2014. ápr. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Xperia Rom atalakitva Alcatel ot991 romnak.Tehat stilus , menu minden xperia z1
2014. ápr. 8. 09:27
 5/7 Wadmalac ***** válasza:

Ez sztem az a rom, ami eredetileg az Xperia Z romból készült, csak továbbfejlesztették.

Én ennek a motorolás verzióját tettem egy haver defyjére és teljesen jó lett. Gyors, bugmentes, remekül fut.

2014. ápr. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem is, lagg mentes. Akadozas nelkul.
2014. ápr. 8. 09:53
 7/7 anonim ***** válasza:

#4


Akkor te nem Xperia Z1 romot raktál rá, mert soha be sem kapcsolt volna.

Z1 kinézetű lehet, mert átportolták a telefonodra, de gyári Z1 romot ha ráraksz a telefonodra csak egy bootloop-ba gyönyörködhettél volna.

2014. ápr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!