Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ellopták a Samsung Galaxy...

Ellopták a Samsung Galaxy S4-emet, mennyi az esélye hogy meglesz?

Figyelt kérdés

Vasárnap lementem focizni egy szabadtéri focipályára és amikor indultam haza nem volt a táskámban a telefon.

Hazaértem egyből próbáltam hívni, nem volt kapcsolható, a szolgáltatónál letiltattam a kártyát, és elmentem a rendőrségre. Ott azt mondták hogy a szolgáltatóval fel kell venniük a kapcsolatot és csak utána tudnak valamit tenni.

Viszont én tegnap délután megnéztem a Samsung Dave nevű programot, bejelentkeztem és online volt a készülékem.

Nem tudtam megkeresni a telefont, mert biztos nem volt elég erős az internetkapcsolat. Tehát aki ellopta használja a telefont. Ez szerintem jó jel. Viszont azóta egyáltalán nem volt online.


2014. ápr. 8. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
elég kicsi rá az esély, mivel a rendőrség nem fog vele foglalkozni, sőt, idáig 1-2 történetet hallottam csak, hogy figyelembe vették azt, hogy a buta tolvaj arra sem volt képes, hogy leformázza a telefont, és így tökéletesen jelzett a nyomkövető program. ezzel van az alapvető gond, hogy itt még nem tart az együttműködés. természetesen ettől ha valami jelet tapasztalsz, akkor jelentsd nekik, ha sim kártyát tett bele, akkor elvileg azonosítani is lehetne...csak ugye ez is egy olyan utánnajárás után menne a rendőrségnek, hogy bele sem kezdenének kikérni az előfizetői adatokat.
2014. ápr. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Biztos hogy tett bele kártyát.

És a rendőrségen megígérték hogy felveszik a kapcsolatot a T-Mobile-lal, a T-Mobile-nál azt mondták, hogy az esetek többségében elő szokott kerülni a készülék.

2014. ápr. 8. 14:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok neked! Gondolom ideges lehetsz, nem egy néhány ezer forintos kütyüről van szó. Most olvastam, hogy másnak a tabletjét találták meg a nyomkövető rendszer segítségével. Szóval van rá esély! :)
2014. ápr. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, aranyos vagy :)

Hát igen eléggé kivagyok mert nagyon sokat dolgoztam ezért a telefonért, és a legnagyobb gond, hogy részletre vettem..

És úgy képzeld el a dolgozást hogy 16 éves vagyok, iskola mellett, ismerősök által tudtam dolgozni, és úgy fizettek ki 500 forinttal óránként..

Viszont én hiszek benne hogy meglesz és nagyon remélem hogy meglesz :) :(

2014. ápr. 8. 22:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, ha van valami fejlemény az ügyben! :)
2014. ápr. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
meglett? :)
2014. ápr. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lett meg. A rendõrseg nem tett semmit az ügy érdekében. :/ :( 👮🏿
2015. dec. 7. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!