Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 520 vagy Galaxy S Duos 2?

Lumia 520 vagy Galaxy S Duos 2?

Figyelt kérdés

Te melyiket vennéd meg?

Tisztában vagyok mindkét rendszer előnyeivel és hátrányaival, nem tudok dönteni.



#Nokia Lumia 520 #Galaxy S Duos 2
2014. ápr. 8. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Én a Lumiát venném mert Megkedveltem a WP-t és sokkal gyorsabb mint az android , több androidos telefont próbáltam közép és felső kategóriában is de mindegyik többször megakadt vagy csak úgy elfogyott a ram mikor semmi nem ment stb...
2014. ápr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
A lumia 520 jó választás lenne , főleg az alsó kategóriában nagyon megéri a Lumia . Én nagyon megszerettem idővel a csempéket meg minden Wp-s dolgot , meg lehet szokni .
2014. ápr. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 b95 ***** válasza:
48%

A Galaxy S Duos 2 egy rakás ...

Szóval én az 520-at ajánlom.

De akkor már inkább 525.

2014. ápr. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Nyúlós lónyál ***** válasza:
68%
Jaj hát a Duos droid terén igen harmatgyenge, meg ne vedd.
2014. ápr. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Lumia. Android esetén alapszabály, hogy a belépőszintű készülékeket kerülni kell.
2014. okt. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!