Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudom, ha snapchaten...

Honnan tudom, ha snapchaten valaki képet küld nekem? Csak nekem, személyre szólóan?

Figyelt kérdés
Mármint,hogy nem valami körüzenet vagy ilyesmi. Hanem személy szerint nekem küldik. Valami eltérés a körüzenet és az egymás közti kép között? Valami jelzés? Mert ha tudom,hogy csak egy körüzenetet kapok, akkor szinte biztos, hogy nem mindig válaszolnék rá. Csak szeretném tudni,hogy van-e valami különbség.

2014. ápr. 8. 20:59
 1/2 anonim válasza:
van olyan hogy 'my storyba' küldik azt mindenki látja egy napig, és bárhányszor megnézhetik. arra nyilván nem muszáj válaszolni. ha nem my storyba van és elküldték neked, és van értelme számodra (szóval látszik hogy nem másnak küldték válaszképpen) akkor nyugodtan válaszolhatsz, elvégre neked is elküldték, nem véletlen. :D
2014. ápr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ahh értem. köszi szépen :):D
2014. ápr. 9. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!