Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s4 mini mobilte...

Samsung galaxy s4 mini mobiltelefonom van. Videókészítés közben kiírta, hogy nincs bent az SD kártya, pedig bent van. Többször ki meg be tettem, de nem érzékeli. Mi lehet a baj? Minden képem eltűnt.

Figyelt kérdés
Samsung, sd, memóriakártya
2014. ápr. 9. 09:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Rossz helyre írtam be a kulcsszavakat...
2014. ápr. 9. 09:18
 2/5 anonim válasza:
Pl.: kapcsold ki a mobilodat majd be... a helyét fújkáld meg a száddal hátha valami por, szösz miatt nem érzékeli... mióta van meg?? leejtetted?? mióta nem érzékeli? esetleg menj be a szolgáltatódhoz és kérdezdd meg mit lehet ez ügyben tenni... egypillanat alatt elmondják... de amiket kérdeztem azok válaszolj köszi
2014. ápr. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vagy egyszerűen a z sd kártya ment tönkre...
2014. ápr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem ejtettem le, nem történt vele semmi. Ma csináltam őár videót, és azokat még vissza tudtam nézni. Aztán készítettem még egyet és a közben írta ki, hogy nincs benne a kártya. A furcsaság, az, hogy próbából csináltam pár képet, és azt újra az sd kártyára menti el. Megnéztem a telefonbeállításokban az sd kártya tárhely adatokat, és teljesen üres, de az tuti, hogy én nem töröltem le. :( Egyszerűen minden eltűnt. Próbáltam keresni a telefon memóriájában, hátha oda másolta át, de ott sincsenek kb. 7-800 db képről van szó pici babámról. Egyszerűen nem értem... :(
2014. ápr. 9. 10:33
 5/5 anonim válasza:
Vidd el oda ahol vetted és mutasdd meg...
2014. ápr. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!