Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudom kinézetre,...

Honnan tudom kinézetre, képről megkülönböztetni, hogy egy IPhone 5 eredeti vagy klón?

Figyelt kérdés
Köszi előre is a válaszokat! :)
2014. ápr. 9. 15:27
1 2 3
 1/23 Zakathol ***** válasza:
60%
Onnan sehogy. Azért hívják klónnak.
2014. ápr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
A francba...
2014. ápr. 9. 15:30
 3/23 Zakathol ***** válasza:
60%
Ok, kicsit csúsztattam, mert észre lehet venni, de inkább csak akkor, ha kézbe veszed és melléraksz egy redetit... Általában a csatlakozók mérete, a szenzorok elhelyezése, a hangszórónál kialakított lyukak mérete szokott eltérni, de referencia nélkül ezeket is elég nehéz észrevenni. Pláne nem képről.
2014. ápr. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Tengor ***** válasza:
82%

Venni akarod? Mi a biztosíték arról, hogy a kép tényleg az eredeti készülékről készült és nem csak a netről vadászta az illető?

Személyes átvételre kérd és úgy ki fog derülni, hogy klón v. sem.

2014. ápr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! És ha itt lesz a kezemben, és bekapcsolom, min fog látszódni? Nem szeretnék klónt. Tesóimnak IPhone talójuk van, egyiknek 3, masiknak 4. Tehát már fogtam IPhone-t. A súlya is kevesebb a klónnak, ugye? :)
2014. ápr. 9. 15:45
 6/23 Tengor ***** válasza:
82%
Egy kis ólom csodákra képes. Ránézésre látszani fog. A klónokra nem tesznek iOS-t csak valami butított android klónt. A kijelző is gagyibb általában, a CPU sem az, ami az eredetiben van.
2014. ápr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Sajnos tőlem 250km-re van tőlem, mindenképpen posta lesz. Azt mondta az illető, hogy eredeti, és garanciás. Kértem tőle fotót a papírokról, de most kértem, tehát még nem küldte. Egy klón nem garanciás, ugye?
2014. ápr. 9. 15:47
 8/23 Zakathol ***** válasza:
60%
Bekapcsolod és kb azonnal látszik, hogy a képernyőjének a képe sokkal gagyibb, nincs rajta app-store, sok androidos klón iphone-on van egy szürke kis gömbszerű izé a képernyőn amit tudsz összevissza húzogatni (ez a home gomb, mert a klón telefonok középső gombja az androidos telefonok vissza gombjának felel meg.)
2014. ápr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Zakathol ***** válasza:
60%

Bármilyen képet elküldhet. Egy random garanciapapír képét is megkaphatod, vagy csak nyomtat egyet házilag...

elektronikai készüléket - pláne ami többtízezer forint - NEM VESZÜNK POSTÁN. Csak személyes átvétellel!

2014. ápr. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
:( Akkor most menjek el odáig? Mármint oké, de akkor készítsetek fel kérlek, hogy tuti észrevegyem, ha klón. :)
2014. ápr. 9. 15:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!