Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia zárképernyőjéről el...

Xperia zárképernyőjéről el lehet tüntetni valahogy a "A feloldáshoz csúsztasson felfelé vagy lefelé" feliratot?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 9. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
milyen típusról van szó? bár szerintem ez függ attól is, hogy milyen rendszer van rajta...ha legalább egy ICS van rajta akkor tuti lehet nekem is le lehetett bár az Samsung..de az nem a telefontól függ :)
2014. ápr. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elméletileg három alkalom után eltűnik, nem? Nálam még az említett feloldóképrenyőt használtam, újraindítás után háromszor megjelent a szöveg, majd a következő újraindításig már nem.
2014. ápr. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sony Xperia Z-ről van szó android 4.3, kb január óta van meg a telefon azóta nem tűnt el a szöveg.
2014. ápr. 11. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!