Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ilyen szemét a Sony?

Miért ilyen szemét a Sony?

Figyelt kérdés
Xperia Z telefonomon kellene lecserélni a gyári fóliát, mert már elég karcos csak olvastam hogy vele együtt jön le a sony felirat is:( a francért nem tudták a telefonra rakni. Nem tudja vki hogy külföldről vagy valahonnan nem lehet rendeli feliratos fóliát? Hiába keresek nem találok sehol. Még arra gondoltam végső esetben hogy elkezdem felszedni meg megsértem direkt és vmi mondva csinált üggyel elküldöm szervizbe és ott háta kicserélik mert olvastam egyik fórumon hogy vkinek volt gondja többször a kijelzővel és ott kicserélték neki a fóliát
2014. ápr. 9. 20:12
 1/2 anonim válasza:
Szerintem próbáld meg óvatosan! nem fog lejönni. de tényleg óvatosan!
2014. ápr. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia. Ha a plexit cseréled csak akkor jön le a felírat! Ha csak egy sima fólia van rajta akkor azt nyugodtan leveheted! Nem lesz semmi gond! ;)
2016. ápr. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!