Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520as telefont...

Nokia Lumia 520as telefont hogyan kell bekapcsolni?

Figyelt kérdés
Az oldalán van egy gomb azt megnyomtam, rezgett majd kiirta hogy NOKIA s azzal annyi! SEGITSETEK KERLEK

2014. ápr. 11. 15:17
 1/5 Tóth Dávid Simon válasza:
A lezáró gombot kell hosszan lenyomva tartanod. :-)
2014. ápr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha új ez az első bekapcsolás, akkor azonnal garancia, de ha nem akkor ez segíthet.


[link]


Ha nem érted, másold be Google fordítóba.

2014. ápr. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tóth Dávid Simon válasza:
Ja, bocsi (1.válaszoló vagyok) elfelejtettem a lenti szöveget is megnézni. Fogalmam sincs, hogy mi lehet a baja, vidd el egy szakemberhez, elmondja neked max. 10mp. alatt.
2014. ápr. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
addig megvan csak azt nem tudom miért irja ki a képernyő közepére hogy NOKIA s azzal annyi :(
2014. ápr. 11. 15:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Akksi ki-be, rakd töltőre és várj. Ha nincs baja, akkor töltőn muszáj lesz bekapcsolódnia, mert kikapcsolva nem lehet tölteni a Windows Phone-okat. Ha töltőn se kapcsol be, akkor szerviz.
2014. ápr. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!