Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5-ön csak 3G és LTE...

IPhone 5-ön csak 3G és LTE között lehet váltani adatforgalomban?

Figyelt kérdés

Bocsánat előre, hogy kifejtős.

Előzmény: jelenleg egy 16 gigás 4S-em van, illetve egy iPad 2-m, de azon filózok, hogy megérné-e nekem mondjuk egy nagyobb tárhelyű 5-re cserélni(ugyanis kicsit szűkös nekem a 16 giga). Azonban mivel domino csomagban vagyok, drága telekom mint tudjuk, mobilnethez maximum 7 megás netet kínál, ezért óckodok, hogy minek nekem LTE-s telefon, 4S-t is EDGE-en használom, mert a 7 megából se lesz sose annyi, így csak az akksit szívja a 3G, betöltésre meg tulajdonképpen ráérek. Bár logikusnak tartanám, de 5-ön kb. annyit fogyaszt 3G módban, mint az elődök 2G-ben?


Hozzá tartozik, hogy iPad miatt itthon például végig ki van kapcsolva a telefonon az adatforgalom. Ez a második visszatartó dolog, hogy mivel iMessage-et használok aránylag rendszeresen, ha most az iPad-et is eladom, nem-e lesz akkora űr a dologban(itt elsősorban olyanokra gondolok, akik már hasonlóan iPad-ről váltottak semmire :D)?


Esetleg egyéb pro-kontra dolgokat még elfogadok. :)


2014. ápr. 12. 10:44
 1/5 Zakathol ***** válasza:
Ha a 3G be van kapcsolva akkor az LTE kivételével mindig az elérhető leggyorsabb adatkapcsolatot próbálja meg kiépíteni a telefonod.
2014. ápr. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, és itt van is, csak takarékosságból használom általában a 2G-t, és azért érdekel, hogy ez i5-ön mennyivel jelent rosszabbat üzemidőben, ha csak 3G-t tudnám használni.
2014. ápr. 12. 11:06
 3/5 Zakathol ***** válasza:
Gyakorlatilag semmivel. Az LTE-t nem tudom mennyire szívja jobban az akkumulátort, nem használtam még sosem.
2014. ápr. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem, akkor már csak abban kell magamat meggyőzni, hogy ne hiányozzon az iPad :)
2014. ápr. 12. 12:43
 5/5 A kérdező kommentje:
de az is lehet, hogy cserélek egy nagyobb 4S-re, mert tudásával meg nincs bajom. csak talán rizikósabb a használtak között, hogy régebbi, és a mostani meg legalább kifogástalan működésű.
2014. ápr. 12. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!