Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tescomobile samsung galaxy...

Tescomobile samsung galaxy pocket neo telcsi Szerintetek befogadja a vodás micro sim kártyát? Vegyek hozzá vodás micro sim kátyát, vagy függetlenítsem ki a telcsit, szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 12. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Tescomobile az Tescomobile tehát nem jó bele a Vodás sim.

A függetlenítés problematikus nem éri meg pláne egy ilyen olcsó alapkészüléknél.

Mit tegyél? Vegyél Vodásat vagy ha már megvan cseréld Vodásra!

2014. ápr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kedves utolsó hozzászóló.de hogy cseréljem vodásra,mikor már megvettem,és nincs pénzem másik telefonra.menjek a tesco-ba és mondjam azt hogy adjanak ilyen vodafonosban ha egyszer ők nem árulnak ilyet vodásban,vagy cseréltessem be egy nem androidosba,mert én androidosat szeretnék?vagy menjek a vodafonhoz és mondjam azt hogy a tesco átvert és adnak egy ugyanilyen telefont,zsír újan,teljesen ingyen?
2014. ápr. 13. 06:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Saját magad verted át ! Miből gondoltad hogy a TescoMobile-os készülékbe jó lenne más szolgáltató sim kártyája?
2014. ápr. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

onnan gondolom hogy a tescoban is mondták hogy befogadja,mivel a tescomobil a vodafone hálózatát használja,de ha mégse akkor kifüggetleníttetem a telefont.

a telefonnal semmi bajom de a szolgáltatóval igen.

2014. ápr. 13. 13:12
 5/10 anonim ***** válasza:
A tesco mobilt valóban a vodafon szolgáltatja, de attól még 90%-ban nem fogadja el a vodás kártyákat a függő készülék.
2014. ápr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

valaki a facebookon ezt írta: „Tesco is Vodafone-os, nálunk is működött, szóval biztos.”

még annyi hogy a vodafonnál azt mondták vigyem be a készüléket hozzájuk és megnézik.ezt fogom tenni!

én most már összezavarodtam,ma bemegyek a vodafone-hoz.

itt mindenki mást ír.

azért köszi mindenkinek. :/

2014. ápr. 14. 07:36
 7/10 A kérdező kommentje:

ti nem tehettek róla,hanem ezt a szar tesco.ne haragudjak az előző stílusomért,de teljesen ki vagyok akadva.

még egyszer bocsi.

2014. ápr. 14. 07:40
 8/10 MobilTudor ***** válasza:

Szerintem általában ne vegyél telefont olyan szolgáltatótól, akit nem szeretnél használni. Jónéhány telefonban vannak olyan beállítások, amiket függetlenítéssel sem feltétlenül tudsz megváltoztatni (internet, mms, ilyenek előfordulnak). Szóval van benne kockázat. Hívásra jó szokott lenni.

A Tesco Mobile telefonok a Vodafone hálózatát használják, ezért ha _hálózatfüggő_, akkor jó eséllyel megy a Vodás SIM-mel is. (Sim-függés esetén nem) Szerintem semeddig nem tart kipróbálni, miért nem kérsz kölcsön valakitől egy SIM-et?

2014. ápr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

kedves mindenki aki hozzászólt a kérdésemhez.bevittem a vodafone-hoz a sim kártyát,ők szépen full ingyen átalakították a kártyámat,mikro simmé. eddig szuperál a vodás sim kártya a tesco mobile,samsung galaxy pocket neojában. úgyhogy biztos hogy a vodafone hálózatát használja a tescomobile. a telefon doboza nem volt plusz tescos csomagolásban,csak a kártya amit adtak hozzá.

szóval úgy néz ki spóroltam legalább 4.000 ft-ot.

csak el ne kiabáljam. :)

2014. ápr. 14. 13:55
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezt én is biztosra mondtam, hogy a Tesco mobil a Voda hálózatát használja. Ez ugyanis tény.


Sok vodás kártya azért működik a Tesco mobilokban, mert egyszerűen nem igazán érdkeli a Tesco-t a hálózat függővé tétel, így egy fillért sem invesztálnak bele, megveszik a vodán át és kész.

2014. ápr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!