Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem ismeri fel a telefon...

Miért nem ismeri fel a telefonom a számítogép?

Figyelt kérdés
Sima USB-kábelen keresztul szeretnék fájlokat átteni a telefonba, de nem ismeri fel. Alul, a tálcán kiírja tel.-nak az adatait, de eltűnek. A Sajátgépnél nincsen ott a telefon. Probáltam ADB-vel megkeresni, és drivert is leszedni.
2014. ápr. 13. 08:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is hasonló problémával küzdök, szerintem a gépem már túl buta ehhez az okostelefonhoz. :) Neked milyen a telefonod? Az enyém Samsung S4 és érzékeli a gép, elkezdi tölteni, de hiába töltöttem le a Kiest, nem csinál semmit. Kiírja, hogy nem sikerült a hardvert beolvasni, így nem fog működni. :( Nem tudom mi lehet a baj, de akármit csinálok, nem sikerül beolvasni a készüléket. Pedig a nevét is kiírja, de többet nem sikerült elérnem. Ha valaki segítene, én is hálás lennék.
2014. ápr. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hello. Nekem egy nagyon régi, talán 2005-ben gyártott kis Nokiám van. Azon vannak olyan felvételek, amik számomra fontosak lennének, ezért szeretném azokat átmásolni a gépre. Amiért nem androidos vagy ios-es, ezért túl sok olyan programot nem tudok rá letölteni, amik esetleg segítenék megoldani a problémát.


Amúgy van egy S2-m, azzal nincs gond.

2014. ápr. 17. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!