Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a vélemyénetek a Lenovo...

Mi a vélemyénetek a Lenovo mobilokról?

Figyelt kérdés
LENOVO A516-ot akarok venni, de elősször kiváncsi vagyok a véleményetekre. Mi jó benne, mi rossz. Előre is köszi a válaszokat. :)

2014. ápr. 13. 10:03
 1/7 A kérdező kommentje:
*véleményetek
2014. ápr. 13. 10:05
 2/7 b95 ***** válasza:

Vannak nagyon jó telefonjai, mint pl. a K900.

Csak sajnos Európában nehéz beszerezni őket.

Állítólag később fognak jönni ide is hivatalosan Lenovo telók is.

Én már várom őket, mert most a HTC és az LG kissé rossz irányba mentek el*, így most egyedül a Sony az, amelyik jó, legalábbis Androidon belül.


*Az új One dizájnja egy förtelmes Samu-copy, és a kiszivárgott képek aéapján az LG G3 sem lesz különb.

akkor legalább már olyanról másolnának, ami szép is.

Nem tudom, hogy sikerült kifogniuk a lehető legrosszabb alanyt a másolásra. :(

2014. ápr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Nyúlós lónyál ***** válasza:
A Sony marhára nem a legjobb, ugyanis még mindig nem tudnak közel sem olyan stabil rendszert összepakolni, mint a HTC. Az új One meg mivel Samsung copy? Tömérdek elpusztíthatatlan fém a telefon, a hátlap ívelt, sztereó előerősíett hangszórókat pakoltak az előlapra. Az a baj, hogy kicsit lekerekítették? Valamit változtatni kellett az elődhöz képest. Ne írjunk már hülyeségeket kérem.
2014. ápr. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

#2


"Az új One dizájnja egy förtelmes Samu-copy"


Ez nagyon feldobta a napomat, őszintén nevettem rajta, ami nálam ritka.

Ezt biztos te sem gondolod komolyan, hisz az azt jelentené, hogy vak vagy.


Egyébként a Lenovo, mint márka jó, de az A516-ot elfelejteném a helyedben. 512 MB RAM már kevés, és hardveresen sem a legjobb.

Ahogy nézem 110 dollár körül van az A516, ennyiért már A820-at is kapsz. Hardveresen milliószor jobb, minden téren, bár szoftveresen rosszabb, mert ahogy nézem csak 4.1 van rá. De hasonló hardverrel, csak már 4.2-es Androiddal ott a ZTE V967S.

És még rengeteg kínai telefont írhatnék hasonló árban, A516-nál jobb tudással.

2014. ápr. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 b95 ***** válasza:

márpedig az új One igencsak ronda lett, és nem tudom, te hogy vagy vele, de engem igenis a Szarszungra emlékeztet.

Nem a Samu-t akarom védeni, hanem azt akarom ezzel mondani, hogy pont olyan gyártótol veszik át a dizájnt, amelyik utolsó szar telefonokat csinál, és ez engem kimondottan zavar!

Ez a lekerekített, szál csiszolt izé ugyanis a Samura jellemző.

2014. ápr. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Az tény, hogy képek alapján az jön le, hogy a világ legszebb telefonja után sikerült legyártani a legrondábbat, de én azt mondom, hogy előbb kézbe kell venni...
2014. ápr. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Öhm.. Köszi a válaszokat! :D
2014. ápr. 14. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!