Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Karácsonyra kaptam egy sony...

Karácsonyra kaptam egy sony xperia sp készüléket frissítettem az androidot rajta 4.3-ra és azóta lassú a telefonom?

Figyelt kérdés
Nem csináltam a frissítés előtt gyári beállítások visszaállítását ez csak utána történt meg. Nem értek ehhez teljesen utána néztem és ennek a build számnak kellene lennie 12.1.A.1.201. ehelyett most egy másik van. mit lehetne tenni ??

2014. ápr. 13. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt az sp oldala ahol a legújabb build szám van leírva. [link]


Ezt a progit letöltöd és újrahúzod a szoftvert rajta: [link]


AZÉRT ANNYI FÁRADSÁGOT VEHETNÉL, hogy ezen az oldalon szétnézel, megtalálod a sony öszes telóját:http: //www.sonymobile.com/global-en/

2014. ápr. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az utolsó link nem jó TESSÉK: [link]
2014. ápr. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget rengeteg oldalt probáltam megnézni de egyiken sem találtam. Ha letöltöm a programkt a gépemre és újrahúzom vele a telefonomat a garancia nem fog elveszni????
2014. ápr. 14. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!