Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik a sim...

Miért nem működik a sim kártyám az xperia L-be?

Figyelt kérdés

Kedzeném ott a történetet, hogy bevallom a saját figyelmetlenségem miatt is történt ez. Vettem egy xperia L telefont és intetneten egyik helyen mini sim-et olvastam másik helyen normált, de nem igazán vettem komolyan, valahogy eldöntöttem magamban h mini sim kell, szóval levágattam a régi dominos sim kártyámat, vetem hozzá adaptert, rendesen működik is a régi samsumgomba adapterrel, de a xperia nem reagál a kártyára. Kipróbáltam ezután lakótársam mini sim (nem vágott)kártyáját az adapterrel a xperiaba és rendesen működött, felfogta h sim van benne, és ő is kipróbálta a nokiajaba az én levágott sim-emet, és neki is működött.. Szóval van erre valami ésszerű válazs h miér tnem fogadja el az xperia az én kártyámat, lehet az xperiak nem szerretik a vágott sim-et?

Ehh most akkor kell rendelnem egy új mini sim kártyát mert elszúrtam az egészet?


2014. ápr. 13. 16:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!