Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s3-mmal kapcsol...

Samsung galaxy s3-mmal kapcsolatban vélemények tapasztalatok, ajánlások?

Figyelt kérdés

Telefon vásárlás előtt állok és egy Samsung galaxz s3-mellett döntöttem sajnos azért lenne sűrgős mert ez már egy kifutó széria és meg szeretném venni :)

Ajánljátok e ??? Ellenzitek e ???

Külömböző véleményeket várok !!!! Sürgősen !



2014. ápr. 13. 18:54
 1/7 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Nem ajánlom. Több ismerősöm is szabadul tőle az 1GB RAM miatt. Folytonos a memóriaprobléma, majdnem az egészet felzabálja a rendszer, és alig fut valami a háttérben. Dühítő tud lenni. Inkább akkor az S4 Mini.
2014. ápr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy GB ram egy mobil telefonba nem elég :/ Nem gondoltam volna az egyik ismerősömnek az asztali PC-jéb van annyi :)
2014. ápr. 13. 19:04
 3/7 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Nem igazán. Android alá sajnos az igazán problémamentes működéshez kevés az 1GB.
2014. ápr. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De az egyik ismerősömnek van egy Samsung galaxy s3-ma és elégedett vele sok játékot játszik és futtat rajta persze nem egyszerre de gondolkoztam a 4G LTE modellen is ami 2GB rammal rendelkezik csak az már sajnos nem :/ kapható :/
2014. ápr. 13. 19:42
 5/7 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Igen, az egy jó alternatíva lett volna. A sima S3 viszont szerintem nem. Ha az S4 nem játszik, akkor szerintem pakolj még hozzá egy tízest, és újíts be egy Ascend P6-ot. 80 ezerig az egyik best buy készülék.
2014. ápr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor inkább egy s4-est vegyek ???
2014. ápr. 14. 08:40
 7/7 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Ha nem az S4 Minire gondolsz (én arra céloztam, csak lemaradt a Mini szó), akkor megintcsak pénzkidobás, mert a sima S4-nél van bőven jobb abból a pénzből, amik rendesen elverik a Galaxyt (pl. Nexus 5, LG G2). Ha az S4 Minire céloztál, én elgondolkodnék rajta.
2014. ápr. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!