Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520-as mobilomról...

Minori kérdése:

Nokia Lumia 520-as mobilomról nem tudok a telefonomról a laptopomra átrakni képeket, és a súgóban erről semmi nincs. Valaki segítene létszíves? (Több lent)

Figyelt kérdés

Windows Phone és nem tudom át rakni a képeket a film tekercsből és nem tudom miért mindent át állítottam aztán vissza és újra... nem tudom miért de valamiért akárhányszor át raknám a képet, és ki írja: "Sikertelen volt az elem (...) számítógépre másolása. Hozzáférés megtagadva."

Valaki aki ért hozzá az legyen szíves majd úgy leírni, hogy egy informatikai analfabéta (pl.:én) is megértse.



2014. ápr. 13. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]



Világosan le pedig írva.

2014. ápr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A win intézőben megkeresed a sajátgép alatt a Nokia Lumia 520-at és ott lesz a memória kártya és a telefon memóriája!
2014. ápr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 negyed válasza:
számitógép fájl kezelő, megkeresed a lumiát ,megnyitod a telefont , a memoriakártyát attol függ hová menti neked és áthuzod a gépre
2014. ápr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Daxvid válasza:

Nekem is ez a gondom... a Windows Phone application for desktop szinkronizáló alkalmazásnál hozzáférés megtagadva.

Nincs egy automatikus szinkronizáló, ami mint a Nokia suite, szépen átmásolja az összes még át nem másolt tartalmat???

2014. máj. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!