Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vízbe esett a telefonom, de a...

Vízbe esett a telefonom, de a hátulján szilikon tok volt, így nem folyt bele sok víz. Szerintetek még menthető?

Figyelt kérdés

Fürdőszoba polcra tettem a telefont, a mosdókagyló felé, nem volt lezárva. Beleesett a vízbe, elmerült teljesen, de nem kapcsolt ki, még világított. Gyorsan kikaptam, szétszedtem (kivettem akksit, stb.), de nem volt benne sok víz, talán pár csepp. Kitörölgettem és most rizsbe tettem.

Hajszárítozni/porszívozni nem mertem, mert sok helyen írták hogy az nem jó.

Szerintetek még menthető? Vigyem el szervizbe, vagy tehetek még itthon valamit érte?


2014. ápr. 13. 23:18
 1/4 bp1985 ***** válasza:
82%
1 hét múlva nézd meg. Addig ne kapcsolgasd.
2014. ápr. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hagyd kiszáradni, ha mákod van akkor nem lett semmi baja.
2014. ápr. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
34%
Vékonyan be kell zsírozni a hátlapját, mert annak köszönhetően kisebb lesz a súrlódás amikor eldobod, ezért messzebbre repül.
2014. ápr. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tengor ***** válasza:
82%
Vagy hagyd egy hétig a rizsben v. a rizzsel együtt vidd el a szervizbe. Ha szétszedik hamarabb ki tud száradni és talán még menthető.
2014. ápr. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!