Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont szeretnék vásárolni...

Telefont szeretnék vásárolni RÉSZLETRE kell hozzá munkáltatói igazolás?

Figyelt kérdés
Mobilt szeretnék vásárolni valamelyik üzletben egy samsung galaxy s4et egyben nem tudnám kifizetni ezért vásárolom részletre és arra lennék kiváncsi hogy mik szükségesek a részletfizetéshez pl munkáltatói igazolás az kell ?
2014. ápr. 14. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Kereseti kimutatás, vagy 1-2 hónapnál nem régebbi számlaegyenlegre, amit a bank küldött ki neked. Ez utóbbi abban esetben jó, ha a fizetésed folyószámlára utalják, akkor azon látszik a pénzmozgás.
2014. ápr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és ha én 18 éves vagyok és minden hónapba kapok 28 ezer forint árvasági pótlékot és a részletfizetés havidíja 8 ezer forint lenne akkor kihozhatom a saját nevemre ? És ha igazolnom kell hogy minden hónapban kapom a pénzt azt hogy tudom ?
2014. ápr. 14. 15:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Már csak a szándékod végett tapsold meg magad, gratulálok! Gondolkozz el egy kicsit kisfiú!
2014. ápr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nos ebben az esetben nem tartom valószínűnek, hogy megtudnád vásárolni. :/
2014. ápr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!