Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S4-et megéri...

Samsung Galaxy S4-et megéri még venni?

Figyelt kérdés

Nyáron tervezem hogy veszek egyet, és nem tudom hogy még megéri-e.

Szerintem, DE CSAK SZERINTEM, a samsung galaxy s5 szinte, ismétlem SZINTE :DD ugyanaz, csak belerakták parasztvakításnak az ujjlenyomatolvasót és a pulzusmérőt.

De tőletek is megkérdezem, megéri még venni S4-et?

Más márkát ne írjatok!

Köszi



2014. ápr. 14. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
igen, így kéne gondolkozni. sokan még tuti bele fogják mondani, hogy de sokkal erősebb...na de ha az s4-en is mennek a jelenleg legdurvább appok, játékok, akkor tökmind1, hogy az s5 erősebb.
2014. ápr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Eddig se érte meg S4-et venni (S5-öt meg pláne nem), mivel más gyártóktól ugyanazért a pénzért erősebb hardvert kapsz.
2014. ápr. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Most pont az a picivel gyengébb proci fog földhöz vágni, mert a Z1-ben erősebb van, ennyivel erősebb csak, meg kamera, de az is mit ér, ha a sonynak nagyon ratyi kijelzője, szal ennyi.

Az S4-ben ezerszer többek a funkciók, értem ez alatt a kéz nélküli vezérlést, a szemmel lapozást, és még sok mást, persze van a z1-hez is dokkoló, de ehez meg töltőpárna, erősebb a hardver a többiben, de kicsit, és így szinte észrevehetetlen, köszönöm! :D

2014. ápr. 14. 15:52
 4/7 A kérdező kommentje:

1. válaszólónak köszi, csak ki kéne nyitni a "parasztok" szemét, különben az S5 kinézetre se tetszik, olyan gagyi a hátlapja, ronda rajta a pulzusmérő, meg stb.

Sokan a samsungokat gagyi kinézetűnek tartják, de nekem tetszik, és sokkal jöbban belesimul a tenyérbe, hiába nagy.

2014. ápr. 14. 15:55
 5/7 SylwerStone ***** válasza:

Ha annyira kellenek a kényelmi funkciók, ott van a G2, az is tele van ilyenekkel.

Egyedül a szemmel való lapozást nem tudja. (Ezt az S5-ből is kihagyták)

2014. ápr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"többek a funkciók"


Nyelvtankönyvet is adnak hozzá? Ha nem, akkor külön kell beszerezned.

A szemmel lapozás is ugyanolyan parasztvakítás, mint a pulzusmérő.

Neked sincs még felnyitva a szemed, ha kizársz mindent, ami nem Samsung.

2014. ápr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én se zártam ki semmit, ezért is volt már minden a kezembe de egyik sem tetszett úgy mint a Samsung, csak emiatt.
2014. ápr. 15. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!