Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumina 710 telom van es...

Nokia lumina 710 telom van es nem tudom miert csinalja ezt?!

Figyelt kérdés
2 eves telefon de en kb 3honapja hasznalom..es most raszokott a telom arra hogy ki-be kapcsol letorolte a zeneimet..es ugye ezen "piaszter" van amirol le lehetne tolteni de nem engedi es azt irja ki hogy "hiba probald meg kesobb" es.barmit csinalok ezt irja ki..miert van ez es meg tudom csinalni hogy szerviz nelkul mukodjon?
2014. ápr. 14. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Lumia 710 hard resetet próbálj meg csak ments el mindent a telefonodról


[link]


vagy a menüből vagy gombokkal


Nyomd meg a HANGERŐ le + kamera és nyomd meg a bekapcsológombot, amíg képernyő bekapcsol, majd tartsd nyomva a hang le, és a kamera gombokat, amíg a telefon elindul.

2014. ápr. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most lehet en vagyok a szoke..de ugyan azt csinalja mint amikor megnyomom a kikapcs gombot annyi kulombseggel hogy belelep a kameraba is xdd
2014. ápr. 14. 22:33
 3/3 anonim ***** válasza:
De ezt kikapcsolt telefonon nyomd meg a gombokat!
2014. ápr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!