Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Zopo ZP600+ infinity 3d...

Successo kérdése:

Zopo ZP600+ infinity 3d készülék tulajdonosok Milyen is ez a telefon? Olyan jó amilyennek leírják?

Figyelt kérdés
No troli please.

#Zopo zp600+ #zopo 600 3D
2014. ápr. 14. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért az elég szánalmas, mikor a kínaiak a saját termékeiket hamisítják. Ez az Oppo cég nevére hajaz, külsőre samsung. Ember brutálisan vastag az a telefon. Ráadásul látszik rajta, hogy rossz minőségű, Youtube-on van videó.
2014. ápr. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Brutálisan vastag? Persze, ha a 6-700 dolláros csúcskategóriás telefonokhoz hasonlítod, akkor az.

Ha azt nézzük, hogy 200 dollár, akkor simán elmegy, iPhone 4-nél csak 2 milivel vastagabb.

Papíron meg nem lenne rossz a telefon, illetve a Zopo az kínaiak közül elég jó és megbízható márkának számít, de a 3D miatt elfelejteném a telefont, csak rosszabb lesz tőle.

Vegyél egy normál 2D-s telefont, hasonló tudással még olcsóbb is lesz, és jobb, mert nincs ilyen baromsággal elrontva.

2014. ápr. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

és a ZP700-as ?

nekem nagyon bejön ez a zopo telefon , 1-2 protált találtam ahol írtak róla , de a zp600+ valahogy kifelejtették azért kérdeztem !?

2014. ápr. 15. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!