Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb Samsung Galaxy S5 vagy Samsung Galaxy Note3?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy telefont eddig nagy részben Samsung telefonjaim voltak és én megvagyok vele elégedve. Most ezek a telefonok között gondolkodok. Szerintetek melyiket válasszam?

2014. ápr. 14. 23:26
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Az ilyet, hogy tudják ilyen olcsón adni? Külföldről? Tmobilba A g Flex 220e itt meg 130e


[link]

2014. ápr. 15. 20:46
 12/13 kutyus21 ***** válasza:
A T-mobile mindig is drága szolgáltató volt a Telenor ugyan azokat, a telefonokat legalább 15.000ezerrel kevesebbért adja de Függetlenül is olcsóbb mint, ha a T-mobilba vennéd. Hát jó nagy különbség van, de én 130.000 ezerért le csapnék rá mondjuk én még, nem akarom le cserélni a Lumiát mert, imádom és csak 10 hónapja van meg talán karácsony körül majd, le lesz cserélve. Nézd meg hogy Milyen tartozékok vannak, hozzá a garancia után is néz utánna Nehogy legyen valami ami miatt, szükséged lesz rá de amúgy a Nokiákat és LG-ket nem igen szokták vinni szervízbe ez a két márka a legjobb.
2014. ápr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Note 3.
2014. máj. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!