Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Roaming hivas bekapcsolasa?...

Roaming hivas bekapcsolasa? Nagyon fontos?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kint vagyok Olaszorszagban, de a telefonomon nem lehet aktivalni a roaming hivast, vagy legalabbis nem mukodik. Amikor belepek, hogy ki akarom valasztani a halozatot, akkor kivalasztok egyet, vagy automatikusan kivalasztja, mar probaltam azt is, aztan kiirja, hogy regisztralva a halozaton. Csakhogy, amikor hivni probalok, azt mondja, hogy nincs regisztralva a halozaton. Egyszeruen nem ertem. Ele irom a +36ot is, nem ezzel van a gond. Egyebkent telenoros vagyok, ott azt mondtak a tesomnak, hogy nincs letiltva a roaming hivas. Ki aztan bekapcsoltam, a sim kartyat is kivettem majd vissza tettem, es semmi. Ugyanaz. Nem tudok smst sem kuldeni sem fogadni. Mar pedig nagyon fontos lenne, mert utalnom kell interneten, de mivele sms formajaban erkezik ez az ellenorzo kod, igy nem tudok. Kerlek segitsetek, mi lehet a gond?

Megegy info, hogy samsung galaxy, gt-s5360 a telefon, ha ez szamit valamit....

Elore is nagyon szepen koszonom!!



2014. ápr. 14. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Gondolom feltöltős kártyád van, csak a szolgáltató tudja bekapcsolni.

Őket kell hívni.

2014. ápr. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, elofizeteses vagyok.
2014. ápr. 15. 00:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor is, csak ők tudják bekapcsolni. Lehet olyan csomagod van, amiben alapból tiltva van.
2014. ápr. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tavaly nyaron meg mukodott, azota nem volt valtozas, plusz tesom is bement kulon a telenorhoz, azt mondtak nincs letiltva...
2014. ápr. 15. 00:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor passz!
2014. ápr. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azert koszonom a valaszaidat! Tovabbi szep estet! :)
2014. ápr. 15. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!