Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még nokia lumia 520...

Megéri még nokia lumia 520 venni? Milyen tapasztalatotok van vele?

Figyelt kérdés
azért pár jó játék működik vele?. nem komoly hátrány hogy csak 512mb a ram van benne?
2014. ápr. 15. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:
nagyon jó teló ha nincs kedved hegeszteni az androidos vetélytársakat akkor legjobb vétel. Játékot is fogsz rá találni és még az 512 ram se kevés, mert a wp kevesebbet eszik DE ha már most veszel Luminát akkor 525-öst vegyél, mert ugyanaz mindenben csak dupla rammal.
2014. ápr. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is egy ilyenem van és szerintem nagyon megéri megvenni. Főbb előny, hogy igazi minőségi telefont kapsz, ennyi pénzért. Én az Asphalt 8-al játszom, elég szépen fut, semmi akadás nincs. Annyira nem hátrány az 512, mert szinte az összes alkalmazásnak/játéknak elég az 512 :)
2014. ápr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!