Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4s vagy ipad mini2?

Iphone 4s vagy ipad mini2?

Figyelt kérdés
Fontos döntés előtt állok, mivel ritkán kapok új telefont és ez nem is nagy értékben. Megéri megvenni az iPad minit és Samsungon telefonálni, vagy iPhone 4s? Kb2,5 évig használnám.

2014. ápr. 15. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:
4S 2 év múlva már kevés lesz - persze ez attól is függ, mire akarod használni.
2014. ápr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Netezésre,film,fb,játékok. Nincs számítógépem, ahelyett lenne.
2014. ápr. 15. 18:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor egyértelműen a másik opció. Mini2-n jobban lehet netezni, játszani, bár egy PC-t szerintem még mindig nem vált ki.
2014. ápr. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem kellenek nagy játékok, mert van Xboxom. Fontos lenne, hogy sokáig működjön. ipad mini2 samsung g ace kombo jo ?
2014. ápr. 15. 18:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Az ace-en telefonálsz míg végleg meg nem döglik, és a mini 2 meg jó lesz érdemben használni. Pc nekem sincs, csak egy ipad 4-et használok, és semmiben nem érzek hiányt. Mindent nem tud, de nekem megteszi :)
2014. ápr. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy Mini2-vel ki tudod húzni 2.5-3 évig biztosan. Ace-ről már nem tudok nyilatkozni, de telefonálni csak megteszi:)
2014. ápr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! IPad mellet döntök.
2014. ápr. 15. 18:24
 8/10 anonim ***** válasza:
én is megerősítelek, bár nekem iPad 2 van egy 4S mellett, és tulajdonképpen már a telót nem is nagyon használom, csak telefonálásra, meg amikor nem vagyok itthon, szóval tök jól ki tudja tölteni az igényeket az iPad, nagyon rá lehet szokni :D most akarom eladni őket, és egy iPhone 5-5S-re váltani, de valószínű inkább gyűjtök még, mert hiányolnám az iPad-et.
2014. ápr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nézzetek el egy auchanbe. Hátha van még 99e-ért iPad 4. Másfél hete ennyiért vettünk. Annak nagyobb a kijelzője. és még olcsóbb is, mint a mini2. Az szerintem jobb vétel lehet.
2014. ápr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
de erősebb is a mini2, ugyanaz a hardver, mint az air-ben. amúgy amit én nagyon nem szeretek az iPad 2-esemben, az a széle, szerintem eléggé "vág" :D kell hozzá egy szilikontok, talán a mini-mini2-air jobb a lekerekített szél, de ez már tényleg csak ilyen kényelmi szempont.
2014. ápr. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!