Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » G flex, Galaxy s5 vagy z1?...

G flex, Galaxy s5 vagy z1? (Esetleg más)

Figyelt kérdés

2014. ápr. 15. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Mind a három egyszerre.

Vegyél inkább Nokia 3310-eset, az való az ilyen kérdezőnek.

Nos.

LG az új technológiákkal mindig élen jár, de aztán elszedik az ötletét, és csinálnak az övénél jobba.

Z1: SONY-mániás vagyok. Nem lenne használható a véleményem.

S5: Ha van rá laza 200e-red, és nem flsz, hogy nem fog beférni a zsebedba vagy nem fogod összetörni, hajrá. Sztem teljesítményben nagyon ott van, csak a kamera az SONY cucc, Samué fokokkal lentebb van.

2014. ápr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább Z1. Azért mert a G flex az olyan ...,

akkor az S5 az csak most jött ki. Samsungnál volt már olyan, hogy kiadtak egy telefont, és pár hónapon belül dögledeztek (talán a corby)

2014. ápr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Miért is 3310 való nekem? :D

Egyébként köszi a hsz-t :D

2014. ápr. 15. 21:58
 4/6 anonim ***** válasza:

A g flex-et nem venném meg, akármilyen szép és jó, engem taszít a formája, hiába van alatta jó vas. Az s5 egy felpumpált s4 +parasztvakítás (nevetséges miket ki nem találnak és pakolnak egy telefonba:) ) kétszeres áron, inkább a note 3-at venném helyette. Vagy várnék az lg g3-ra és a sony z2-re, ha minden igaz annak már ips kijelzője lesz.

A felsorolt három közül tlalán a z1-et venném a kamera és vízállóság miatt. Hozzátenném, hogy nem csak a megapixel számít, és a samu kamerája sem rossz, de egy picit elmarad tőle.

2014. ápr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem... Csak a z1 már viszonylag régi ezért az s5 el jobban szimpatizálok meg az ugye ip67 míg a z1 ip55 :D
2014. ápr. 15. 22:00
 6/6 anonim ***** válasza:

G flex oszinten nekem nem tetszik, szep es jo, nem mondom, de nekem oszinten nem jon be.

Galaxy S5, frissen jelent meg, eleg brutalis ara van, es nem tud sokkal tobbet az S4nel

A Z1 nekem nagyon tetszik, kb minden megvan benne ami kell, a merete eleg nagy, de azert nem tulzott, ha meg a kisebb telokat kedveled ott van aZ1 compact. En is 1-2 honap mulva szeretnek telefont venni, en a Z1 es az S4 kozott vacilaltam, de vegul a Z1 mellett fogok donteni, mivel jobban ki tudom hasznalni az adottsagait, es jobban megbizok a Sonyban, Samsungnal eleg sok a problemas telefon.

En a Z1-et valasztanam, bar megeri meg 1-2 honapot varni, ameddig M.o.-n is megjelenik a Z2 es akkor valoszinuleg a Z1 10-20 ezerrel olcsobb lesz. Ha meg feltetlenul Samsungot szeretnel akkor inkabb S4 mint S5, olcsobb, es hidd el nincs jelentos kulombseg. A G flexel nincs szemelyes tapasztalatom, kb 10 percet hasznaltam, oszinten nekem nem volt szimpatikus, de attol meg jo telefon.

2014. ápr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!