Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja lehet a telefonomnak?

Mi baja lehet a telefonomnak?

Figyelt kérdés

Egy Samsung Galaxy Wonderről lenne szó.

A samsung felirat után, megjelenik a készülék logója, ahol leírja a típusát is, de onnan tovább már nem megy, utána vár egy kicsit és újraindul.


Mi lehet a baja?



2014. ápr. 16. 00:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Bootloop-nak hívják a jelenséget, és a rom újratelepítésével lehet orvosolni. Ha garanciális vidd vissza vagy nézz utána hogyan kell megcsinálni
2014. ápr. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne vidd vissza , akkor se ha garanciális, mert gondolom rootolni próbáltad, és ezzel már elveszett a garanciád.

De nem kell aggódnod, mert seperc alatt meg lehet oldani magadnak is. Szedd le a stock ROM-ot a telódhoz (sammobile.com-ról vagy xda-ról)

Akár custom ROMot is szedhetsz, ha szeretsz kísérletezni.

Odin programon keresztül flasheld rá a telódra download módban. (Ugyanúgy , mint rootoláskor) Kész is vagy :)

2014. ápr. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az odin valamiért nem működik:S

Pedig download módban van, ki is csomagoltam a fájlt, és követtem az utasításokat, de miután megjelenik a com felirat, akkor érzékeli a telót, és rányomok a startra, de akármeddig várok, nem kezd el tölteni a zöld csík.:S


Olyan 2.3.6-is romot tudnátok mondani, ami zip fájlba van, és recoveryből kell feltelepiteni?

2014. ápr. 16. 14:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Amit Odinnal átnyomsz, azt szerintem lehet recoveryből is...

Ez a kettő nem különül el.

Szerintem Cyanogenmodot rakj rá, minden kezdő romosnak azt kell először. A másik ami nagyon jó, az a ParanoidAndroid.

2014. ápr. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!