Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok témát letölteni...

Hogyan tudok témát letölteni android 4.3-ra?

Figyelt kérdés
Pár napja vettem egy xperia M típusú telefont. Itthon wifi-n keresztül lefrissítette magát. Aztán fel lett rakva a gépre és a Sony PC Companion felrakta a 4.3-t. Ezidáig csak a téma volt beállítva a telefonon, de a 4.3 óta más előre telepített témák vannak és egy hányás mindegyik, de nem is tudok mást letölteni rá, illetve a letöltés sikerül, kiteszi a főképernyőre az ikont, de ennyi egyáltalán nem telepíti, pedig azt írja, hogy telepítve van. A személyre szabás-témák menüben nem látható... Háttérképpel nincs probléma, de az meg nem kell. A Play Áruházon keresztül próbálkoztam. Valaki segítsen!
2014. ápr. 16. 10:20
 1/3 SylwerStone ***** válasza:

[link]

Csillag helyére pontot írj

2014. ápr. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az oldalt nem lehet megnyitni. :( Esetleg más ötlet?
2014. ápr. 17. 06:32
 3/3 A kérdező kommentje:
Megtaláltam az oldalt, megpróbáljuk, írok ha nem megy!
2014. ápr. 17. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!