Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 4" körül milyen vállalható...

4" körül milyen vállalható teló van 40-50ezer körül? (kártyásan vagy függetlenül) előfizetést nem szeretnék kötni. Főleg androidos érdekel

Figyelt kérdés
Zsebbarát mobil érdekelne. nőies készüléknek de jó tudással.Minimum 1gb memória..
2014. ápr. 16. 11:25
 1/4 anonim válasza:

Nokia lumia 800 bár windowsos és mindenki szidja de jó telefon gyors is és szerintem elegáns!30000ft körül már tudsz venni használtan,akár több szinben is.

kezelhetőség egyszerű,szép kijelző,szép képek,csak az a baj nincs olyan sok játék mint androidra,de ez legyen a legkevesebb...

2014. ápr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Xperia L, LG Optimus F6
2014. ápr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) A windows phone nem nagyon tetszik:( Ez a xperia nem rossz,főleg a fizikai gomb nélküliség.Majd utána olvasok... Ez az LG nem rossz,főleg a tv távirányitó funkció. Lg tv-nk van akkor kompatibilisek lennének? Csak olyan rossznak tünik a kamerája. (tesztképeken). Tegnap találtam a Xiami mi2-t.Ez milyen lehet?
2014. ápr. 18. 09:50
 4/4 anonim válasza:
Nekem Xperia S-em van egész jó teló és használtan 40-50ért tudsz venni
2014. okt. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!