Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Reális ár egy xperia Z-ért,...

Reális ár egy xperia Z-ért, használtan 40-50 ezer Forint?

Figyelt kérdés
Akarok aprodon venni egy xperia z-t és 40-50 között már láttam.szerintetek nem túl olcsó? Nem fogják például 3-4hét múlva letiltani a telefont?hogy tudom kideríteni,hogy van e tartozása a telefonnak?

2014. ápr. 16. 14:25
 1/5 SylwerStone ***** válasza:
Annyiért túl olcsó. Biztos van valami gebasz vele.
2014. ápr. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszii :)
2014. ápr. 16. 14:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen olcsó, én 50-nél többet nem kérnék érte tekintve, hogy idősebb, lassúbb és gyorsabban merül az SP-nél ami szintén 50 körül mozog.
2014. ápr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én utána néznék, de mindenképp személyesen találkoznék az eladóval.
2014. ápr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát mindennek nevezhető de lassúbbnak nem mint az SP. A Z egy elég nagy teljesítményű "high end" telefonnak számít még mindig kiadása óta, ami annyira nem is volt régen. És szerintem a 40-50 kicsit olcsó érte, szerintem bizonyosodj meg róla hogy minden rendben van e vele, csinálj vele tesztet, nézesd meg valami ehhez értő ismerősöddel.
2014. ápr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!