Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok a Samsung...

Mit gondoltok a Samsung Galaxy Pocket neoról?

Figyelt kérdés
Meg akarom venni mert nekem bejön az osztálytársamnak olyan van és mikor megfogtam éreztem h jól össze van rakva ! Ti mit gondoltok róla ? Facebook, Fb Messenger , Viber és pout használok a jelenlegi okostelefonom , viszont az kezd elromlani ? ( az olyanok akik azt mondják hogy szar , meg használhatatlan tartsák meg maguknak a véleményüket ) KÖSZÖNÖM , olyanok irjanak leginkább akinak van/ volt
2014. ápr. 16. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:

"Mit gondoltok a Samsung Galaxy Pocket neoról?

az olyanok akik azt mondják hogy szar , meg használhatatlan tartsák meg maguknak a véleményüket )"


Ez egy szuper telefon. Majdnem olyan gyors, mint az Xperia SP. Nagyon szép képe van. Tökéletesen futtatja max grafikán az összes játékot. Én megvenném a helyedben.

2014. ápr. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért hülyének ne nézz köszönöm ;)" Nagy az Isten állatkertje !" :D
2014. ápr. 16. 20:44
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

"( az olyanok akik azt mondják hogy szar , meg használhatatlan tartsák meg maguknak a véleményüket )"


Akkor mégis mit mondjak róla? Mert szar, használhatatlan, hulladék az egész telefon.

2014. ápr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha rövid idön belül szeretnél 8+dioptriás szemüveget magadnak akkor tökéletes választás.Használhatatlanul kicsi,sz.r szoftver legalja hardver,a legócskább bazári müanyag.Nagyon max.7.000Ft-ot ér.
2014. ápr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És a Vodafone Smart mini vagy a Sony Ericcson Xperia X10 mini pro (II) válalhatóbbak ? a Mini az használtan !!
2014. ápr. 16. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!