Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5-ön mért nem megy az...

Iphone 5-ön mért nem megy az Itube és semmilyen más zene letöltő program?

Figyelt kérdés
Betölti a videót, de nem menti le, így net nélkül nem tudom hallgatni. Ugyanez más letöltőkkel is. Wifin lejátsszák a zenét, de miután betöltődött a csík elmentem őket favoritba, lekapcsolom a wifit és utána nem játssza le őket.... Miért? Kell valami speckó beállítás?
2014. ápr. 16. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Iphone-on nem lehet lementeni dolgokat! (Egyébkènt WP-n se)

De mi itt a probléma? Szgépen ituneson keresztül rádobod a kedvenc zenéid!

2014. ápr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

lehet hülye kérdés, de ez pl. androidon működik? mert azt tudom, hogy ott a dokumentumokat lementi, de a videókat is?

egyébként a válaszolónak nem lehet lementeni. az, hogy beteszed kedvencekbe csak elmenti, hogy könnyebben megtaláld. viszont van valami alkalmazás, talán iTube vagy valami hasonló neve van és azzal lehet ezt meg tudod csinálni. még nem használtam csak hallottam róla meg egyik ismerősömnél láttam, de nem igazán kérdeztem utána mert nekem van mobilnetem és ha nagyon videót akarok nézni úgy megoldom. de én inkább letöltöm ráteszem a telefonomra mert nem igazán videót akarok nézni.

2014. ápr. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
rájöttem hogy kell itunson keresztül. köszönöm
2014. ápr. 17. 10:57
 4/4 anonim válasza:
és hogy kell? mert nekem se működött egy ideig és mostmár jó. de mitől? :D
2014. ápr. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!