Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meg éri Samsung Galaxy s5-ot...

Meg éri Samsung Galaxy s5-ot venni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy szinte csak most jött ki és nem sok embernek van de így első ránézésre megeri? Jelenleg egy s4-em van.
2014. ápr. 16. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Akkor nem.
2014. ápr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
90%
Nem.
2014. ápr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy a 2,5-ös proci és a 128 gigás microSD-támogatás sokat nyom a lattba, de szerintem akkor se! Lehet, hogy rosszul becsülöm, de én max. 170 ezernél többet nem adnék érte!
2014. ápr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

170 ezer? 120 felett már nem éri meg.

Egyébként SGS4-ről hülyeség váltani.

2014. ápr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
S4-röl nem.Pláne amíg 200k felett van az ára.
2014. ápr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Tök felesleges váltani. Nem nyújtana sokkal többet, mint az S4.. Tökéletes az S4 a mai világban.
2014. ápr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
Az attól függ hogy mire használja.
2014. ápr. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Nekem galaxy S4em van, pont ma voltam a vodanál megnézni az S5ot, ha jól tudom még csak ők forgalmazzák.

Egész jó konstrukciót adnak feltételezve ha nagyon sokat beszélsz.

Most nem reklámoznám őket ha érdekel nézd meg mit adnak..


Röviden:


Az S5 szebb, nekem jobban tetszik, finomabb a tapintása. Gyorsabb oké bár én nem veszem észre szerintem hogy 4-8 vagy 20 magos egy telefon nem igazán számít. A crysis 4et úgy sem ezen fogod tolni.


A kamerája jobb, azt kell mondanom, hogy tényleg sokkal jobb :(

A színek életszerűbbek, fényesebbek, teltebbek, jobb a kontraszt.

Én a helyedben maradnék az S4nél és majd 2 év múlva váltanék át valami olyanra ami mellett tényleg nagyon hosszú ideig ki tudnék tartani.


Őszintén most S Healthtől fogsz egészségesebb lenni ?

Vagy annyiszor találod magad folyton út közben, hogy mindig spontán módon kell hoteleket keresgélni ? :)


Nekem az a tudás amit az S4 tud fullos kamerával (ez sem rossz de azért a fókuszálás a zoomolás, a színek nem profi mint mondjuk a lumia 1020) elegendő hosszú távra.

Ez az első okos telefonom de nem bántam meg :)

2014. ápr. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

Tudjátok mi a röhej?!

Több weblapot is olvastam,ahol kiderült hogy a telefon legyártása,össze rakása meg minden kb 55.000Ft-ra jön ki.

Kérem szépen amit te 220.000Ft-ot kifizetsz az nem más mint a reklám,meg a marketing!

S5-öt megérné akkor megvenni ha kerülne maximum 130.000Ft-ba! Ugyan is a piaci értéke ennyi lenne,csak a samiung mint mindig mindent túláraz,sokszor a szart is!

Meg mindenki hogy félt hogy a bóvli újlenyomat olvasó miatt drága,pedig nem ugyan is kb 5$-árt ér!

Meg is látszik rajta ugyan is az az Aplle 15$-os újlenyomat olvasójával képtelen felvenni a versenyt,csak a samsung itt is akart spórólni hogy pl 10$-árt nyerjenek,de kérdem én egy csúcstelefonnál ilyen szarral spórolnak? akkor menjenek a műanyag szarral máshova...

2014. ápr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én úgy összegezném, hogy hardveresen sokkal jobb az S4-nél, de kb. másfélszeresen túl van árazva, abszolút nem éri meg!
2014. ápr. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!