Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android rendszer törlése után...

Android rendszer törlése után mi a teendő?

Figyelt kérdés

Nemrég voltam olyan jóképességű és kitöröltem sk17i telefonom rendszerét szándékosan azzal a tudattal hogy ujrarakom de valahogy mégsem jött össze a dolog és amikor próbáltam volna felpakni az új romot akkor bebökte a flashtool hogy az usb debug ki van kapcsolva amit csak működő oprendszer esetén tudnék bekapcsolni.

Ha erre tudna nekem adni valaki segítséget hogy mitévő legyek akkor nagyon hálás lennék..

Nemtudom mennyire jó de mankóként még valahogy be tudom hozni a gyári CWM-et amiről tudnám ujrarakni csak nem tudok az sd re rakni cuccot...



2014. ápr. 16. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez a program segít.

[link]

2014. ápr. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem találom benne az enyémet :(
2014. ápr. 17. 11:49
 3/3 A kérdező kommentje:
Sikerült rátennem az enyémet de most meg azt írta ki hogy a telefonon módosított program van és nem lehet frissíteni :( :( :_(
2014. ápr. 17. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!