Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A tabletemről a szervízben...

A tabletemről a szervízben minden adatomat letöröltek valahogy vissza lehet hozni őket?

Figyelt kérdés
Van egy ASUS Transformer Infinity Pad- tabletem amin egyszer csak eltűnt a kép, és nem kapcsolt be. Elküldtem az ASUS szervizbe futár szolgálattal és egy teljesen csupasz rendszerrel kaptam vissza, ami azért nagy gáz mert, fontos adatok voltak rajta és mivel egyik pillanatról a másikra történt menteni sem tudtam semmit... Van valami megoldás esetleg, valahogy visszalehetne hozni? Előre is köszönöm a segítséget!

#adat #tablet #visszahozás #letörölt adat
2014. ápr. 16. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Elég valószínűtlen. A szervizt kell felhívni csináltak-e adatmentést.

Ezt mondjuk megkérdezhette volna a szerviz előtte.

2014. ápr. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem mert olyankor minden bytet 0 ra irnak igy olyan a gép mint amikor kihoztad a boltból kétlem hogy mentést csinaltak volna ha csinaltak is akkor azt mar törölték szerintem.
2014. ápr. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bp1985 ***** válasza:
Nem mentenek semmit. Viszont amikor beadod, elmondják, illetve a papiron is rajta van az esetleges adatvesztés.
2014. ápr. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a Válaszokat!

Az átadást nem én intéztem mert nem voltam itthon és sajnos eszembe se jutott, hogy egy képernyő javítás miatt letörölnek minden személyes adatot a gépről ... A papíron csak a hiba típusa van leírva és hogy ki lett javítva, azon kívül semmi egyéb információ vagy leírás. Tehát akkor ilyen esetben nem lehetséges olyan adat mentés mint például a merevlemezeknél?

2014. ápr. 17. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!