Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám átrakni sd-kárty...

Gladiátor kérdése:

Hogyan tudnám átrakni sd-kártyára? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nekem egy Sony Xperia e-m van és nagyon kevés az amit a telefon a letöltéseknek szán és ha átrakom a belső memóriára akkor is marad ott valami töredék.Arra szeretnék utalni hogy van egy 8GB-os sd kártyám amire szeretnék átpakolni minden átrakható programot,zenét stb.Hogy lenne ez megoldható?(Android verzió:4.1.1)

2014. ápr. 16. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
App2SD - AppMgr III nevű program rendszerezi az átpakolható dolgokat és azzal át is rakhatod.
2014. ápr. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ezek csak a belső memóriára engedi rakni én meg a külső sd kártyára szeretném nem a belső memóra.
2014. ápr. 17. 09:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezzel átlehet a külsőre is, nekem legalábbis átlehet.
2014. ápr. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]

Tessék nézzétek meg nem lehet sd-re csak a telefonba beépített belső memóba...

2014. ápr. 23. 00:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem tom, próbáld valami más app-al. Mellesleg az avast!-ot nyugodtan letörölheted - teljesen felesleges, meg amúgy se ér semmit csak foglalja a helyet - és egy gonddal kevesebb.
2014. ápr. 23. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!