Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC X8 vagy Nokia Lumia 525?

HTC X8 vagy Nokia Lumia 525?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a HTC jobb aksi, jobb kamera, jobb kijelzővel stb. rendelkezik, de ami a Nokia mellett szól az az offline térkép szoftver és, hogy Nokia. Árkülönbség 10.000 Ft ami miatt gondolkodtam el, hogy melyiket válasszam.

2014. ápr. 17. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szükséged van az offline térképre akkor Nokia, ha nincs egyértelműen HTC. Lényegesen jobb.
2014. ápr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bp1985 ***** válasza:
HTC-re is lehet tölteni offline térképet...
2014. ápr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Panda Péter ***** válasza:

HTC mellett szól az komolyabb hardver, a Nokiáknak viszont fényévekkel jobb a supportja... dilemmák, dilemmák...

820 nem fér bele, mi?

2014. ápr. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
820-t hol veszel ujan? :)
2014. ápr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem fér bele, vagyis igen de nem akarok annyit költeni, igazából közben megtaláltam, hogy le lehet szedni az offline-t, viszont egy másik problémába ütköztem, a htc-t illetve a nokiát sem tudom megvenni magyar menüvel kártya függetlenül és ez viszont fontos lenne .. esteleg ha tudtok olyat ahonnan olcsón megtudnám venni magyar menüvel azokat a tippeket megköszönném ujgsm meg ezeken néztem eddig olcsobbat.hu stb és egyik sem magyar nyelvű menüs.
2014. ápr. 17. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!