Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Erdemes elcserelni Samsung...

Erdemes elcserelni Samsung Galaxy Ace-t Sony xperia tipo-ra? Vagy megvenni hasznaltan 12. 000 Ft-ert?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 17. 13:04
 1/3 Saavedro ***** válasza:
Mindkettő, ha jó állapotú az Xperia.
2014. ápr. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én nem cserélném. Saját tapasztalataimat írom le, a tipomat 3x vittem már szervizbe, elszállt már a jack-em, a kijelzőm, tegnap random újraindította magát (aminél amúgy az Xperia képernyőig jutott), a böngészőmből állandóan ledob, mielőtt teljesen betöltene, és akkor ezek még csak a nagyobb problémák. Pedig vigyázok rá, nem ütődik, össz-vissz 8 alkalmazás van letöltve, csak kommunikációra és internetezésre használom. Lehet, csak én vagyok vele ilyen szerencsétlen, de gondoltam jobb, ha ismered a telefon árnyoldalait.
2014. máj. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem olvasnám a fenti kommentet azt mondanám, hogy igen. Mert az Ace is egy hasonlóan rossz telefon, mint az előző tipoja. Na jó, az ace becsületére váljék, hogy szervízben 1,5 év alatt nekem nem volt, szóval hardveres baja nem volt. De olyan lassú, hogy az nem igaz, megakad, kiakadnak az appok, elszállnak, olyan kevés benne a memória, hogy kis hián már 0 appal is panaszkodik a böngésző, hogy storage is full, RAM is nagyon kevés benne. Egyszóval egy szemét. 12 000 forint kb. az az ára, amiért mostanában vesztegetik, de aki ismeri szerintem ennyiért se veszi meg. Szóval ezek szerint mind a kettő szar telefon:)
2014. aug. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!