Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » APK-file manuális telepítése...

Brandon91 kérdése:

APK-file manuális telepítése ingyenes?

Figyelt kérdés
az lenne a kérdés hogy szedek le APK-fileokat és telepítem a telefonomra app vagy game! lényegtelen végül is, de hogy én előfizetéses vagyok és hogy ha olyan apk-file-t telepítek a telefonomra ami a Google marketen fizetős lenne azt nekem leszámlázza vagy sem? persze úgy hogy manuálisan telepítem..

#APK #google market
2014. ápr. 17. 15:18
 1/2 TaKy99 ***** válasza:

Az APK fájl telepítése ingyenes. Ha olyat telepítesz ami amúgy fizetős lenne az egyszerűen csak lopás. De fizetni nem kell érte.


Persze az már más kérdés, hogy ha ellenőrizetlen helyről töltöd le az APK-t és az egy emelt díjas SMS küldő vírust tartalmaz, és így a tudtodon kívül sikeresen feliratkozol egy sms szolgáltatásra.

Akkor az igen fájdalmasan fog érinteni, amikor a szolgáltató kiszámláz majd neked heti 40.000-50.000 Ft-ot a szolgáltatásért amit a vírus rendelt meg. Úgyhogy ne csodálkozz, ha belefutsz pl. egy ilyenbe: [link]

2014. ápr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)
2014. ápr. 17. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!