Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Frissítettem a lumia 925-ös...

Frissítettem a lumia 925-ös telefonom az új Windows Phone 8.1-ra, pár napra rá ki is jött rá egy új frissítés a "játékok" alkalmazásra, viszont most nem működik rajta a gyűjtemény (ahol összegyűjti a játékokat). Mit tehetek?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 17. 15:43
 1/3 Panda Péter ***** válasza:
ez most szar mindenkinél. elvileg ki vannak pakolva a játékok egyesével az alkalmazások közé, szóval elindítani el tudod őket, csak a gyűjtő-app nem megy.
2014. ápr. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az Xbox Games (Játékok) alkalmazást úgy elcseszték, ahogy van. Én helyette letöltöttem a Nokia Folder-t (gondolom a magyar neve Nokia Mappák, én angolul használom Cortana miatt, meg alapból is mindenem angolul fut), ebben vannak összeszedve a játékok, de a jobb oldali menüben megtalálod az összes játékot. Remélem hamarosan jön frissítés az Xbox alkalmazásokra, mert nekem se a Játékok, se a Zene, se a Videó nem nyerte el a tetszésem (bár a felirat funkció egy áldás számomra).
2014. ápr. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is tegnap frissítette a Gamnes-t, de nekem semmi nem változott benne szerintem. Bár nem játszottam sose, de nem tűnik fel változás.
2014. ápr. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!