Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jobb telefon a Sony Xperia M-től?

Jobb telefon a Sony Xperia M-től?

Figyelt kérdés
Tudtok JOBB telefont a sony xperia M-től kb ilyen árba? Azaz 50.000-FT-ig?
2014. ápr. 17. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha 50 alatt találsz L-t vagy Ace 3 LTE-t akkor az. Más android fronton nem igazán van.

WP esetén meg Lumia 620

2014. ápr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Pl. Xperia L
2014. ápr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az Xperia L-en gondolkoztam már,csak sok helyen olvastam,hogy nem csinál szép képeket meg lefagy :s
2014. ápr. 17. 17:26
 4/6 anonim ***** válasza:

"sok helyen olvastam,hogy nem csinál szép képeket"


Tegyük fel, hogy ez igaz, de az M az még rosszabb képeket csinál tőle. Egyébként amióta kijött az L-hez egy szoftverfrissítés már elég szép képeket csinál, sőt, kifejezetten szép képeket (normál fényviszonyok között).


"meg lefagy"


Ennek meg abszolút 0 valóságalapja van.


L majdnem mindenbe jobb M-től, de az M-re van Android 4.3, bár lehet én még így is az L-t választanám

2014. ápr. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Ha az L lefagy, akkor az M is, legalább annyira. A szoftverfrissítés után többen írják, hogy javultak a pocsék minőségű képek, és jobb lett az eredmény, mint amit az M tud.
2014. ápr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sony Xperia L (jobb kamera)

LG Optimus F6 (jobb kamera +4G+NFC)

Samsung Galaxy Ace 3 LTE (4G)

2014. ápr. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!