Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha van egy Ipad mini-m és van...

Ha van egy Ipad mini-m és van rajta egy alkalmazás (Clash of Clans) amit átszeretnék tenni az Iphone 5S készülékemre úgy hogy a játékot ne kelljen újra kezdenem akkor az hogy csináljam?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 18. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem működnie kell, ha például iFunbox-ban belemész a játék mappájába, és ott talán a documents mappa tartalmazza a mentéseket, azt ha átmásolod a telón lévő játék mappájába, akkor működnie kell.
2014. ápr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hülyeség amit az előző írt.én ipad airről tettem ár iphone 5S-re.letöltöd az iphonera a clash of clanst és fel fogja kínálni a játék hogy folytatod vagy kezdesz újat.menj arra hogy folytatod és már mehet is a jaték,nem kell itt mappákkal kevergetni.
2014. jún. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem hülyeség...max másik út. én még egy darab játékkal sem találkoztam, amit ha felteszek egy másik eszközömre, az onnan folytatná, ahol abbahagytam...sőt, ugyanazon az eszközön sem...lásd pl. real racing 3...csak le volt törölve, direkt meghagytam az eredményeket, mikor rákérdeztem, később újra letöltöttem, és semmi nincs meg, ami megvolt előzőleg...
2014. jún. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A real racing 3 az nekem is problémás,de most a c.o.c volt a kérdés,nem a rr3.a rr3-nál nem tudom mi van,csináltam a játékon belül cloud savet és vissza akartam állítani-->nem allította vissza.kitöröltem,mert nem fogok a rr3-mal szarakodni.
2014. jún. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sziasztok! Ez úgy is működik ha eddig androidos telón futott a játék és iphone-ra váltok?
2014. nov. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!